Opublikowano Dodaj komentarz

Women ’ s Tennis by Wayne

najnowsze wiadomości Karolina Pliskova > wszystkie wiadomości

19 maja 2019 – Karolina Pliskova pokonała Johannę konto 6-3 6-4, zdobywając drugi tytuł w sezonie i swój największy tytuł na clay, aby wygrać Rzym. (Internazioni BNL d ’ Italia). Karolina awansuje do nr 2 na świecie, gdy w poniedziałek ukaże się nowy ranking.

29 marca 2019 – Karolina Pliskova wyeliminowała Simonę Halep Z Miami Open, pokonując ją 7-5 6-1 w półfinale, aby dotrzeć do finału, w którym zagra z Ashleigh Barty w sobotę 30 marca.

23 stycznia 2019 – Melbourne, Australia. Karolina Pliskowa znokautowała Serenę Williams w Australian Open. Karolina wzięła pierwszego seta dość łatwo tylko dla Sereny, aby walczyć o zwycięstwo w drugim secie. Mecz przeszedł następnie do trzeciego i finałowego seta, który Karolina wygrała 7-5. Ostateczny wynik to 6-4 4-6 7-5 na korzyść Karoliny. Pliskova zmierzy się w czwartek w półfinale z mistrzynią US Open Naomi Osaka. Aby zobaczyć Tweet, który Karolina opublikowała na platformie społecznościowej Twitter po wygranej kliknij tutaj >